HomeReferencje

Referencje

Poniżej znajdą Państwo opinie zadowolonych Klientów , które mam nadzieję pomogą Państwu w podjęciu świadomej decyzji najlepszej dla Państwa biznesu :

Portal Firmy.net ( www.firmy.net/tworzenie-stron-www/nett-studio,WGPGC,opinie-klientow.html )


Bardzo dziękuję, strona wykonana szybko i bardzo profesjonalnie. Do tego nowa witryna nie zrujnowała naszego budżetu. Zaoszczędzone na stronie pieniądze przeznaczyliśmy na pozycjonowanie. Dzięki pracom firmy Nett Studio po 1,5 m-ca pozycjonowania zajmujemy poz 2-6 na 8 z 10 fraz kluczowych, co bardzo widocznie zwiększyło ruch nowych Klientów. Serdecznie dziękujemy i polecamy.
Wszystko w jak najlepszym porządeczku. Szczerze polecam, szybko, profesjonalnie i w przyzwoitej cenie. Dość wspomnieć że za taką samą stronę wykonaną w joomla inne firmy życzyły sobie średnio o 250-300% więcej. 
Polecam firmę Nett Studio jako solidnego wykonawcę i świetnego partnera biznesowego. Po pół roku współpracy mogę potwierdzić kompetencje i szeroką wiedzę z zakresu pozycjonowania i marketingu internetowego. Dzięki działaniom pana Krzysztofa nasza strona ożyła i przyciągnęła dużą ilość nowych Klientów, dzięki temu zyski wzrosły o kilkaset procent. Poza fachowością i dużymi kompetencjami dobrze wspominamy kontakt i cierpliwość przy wyjaśnianiu naszych trudnych pytań. Polecam serdecznie.
 
Jednym słowem : REWELACJA. Pozycjonowanie na światowym poziomie, za rozsądną cenę. Zapłaciliśmy dopiero po osiągnięciu określonych w umowie pozycji. Od pół roku wszystkie pozycjonowane frazy utrzymują się na pozycjach 1-3. Z przyjemnością wystawiam tę opinię.
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem w zakresie pozycjonowania stron, ale także jeśli chodzi o inne formy reklamy współpraca układała się wzorowo. Pan Krzysztof projektował dla nas wizytówki, papier firmowy, oraz banery dużych rozmiarów. Całość wykonana została perfekcyjnie. Cena też konkurencyjna. Współpraca w zakresie obsługi reklam adwords trwa do tej pory.
 
POLECAM ! Dobrze wykonana robota i do tego dużo taniej
Super strona dzięki !
 
Portal Oferia.pl ( www.oferia.pl/wykonawca/krzysztof-parzych/92705 )
Projekt zrealizowany według oczekiwań. Bardzo dobry kontakt, rzeczowość i elastyczność. Praca wykonana w bardzo krótkim terminie. Polecam.
POLECAM ! Poprzednie zlecenie u innego wykonawcy zakończyło się klapą , więcej nie dam się nabrać na usługi zrobienia super strony za 3 stówy. Tym razem zapłaciłem niemało, jednak nie żałuję ani grosza. Projekt graficzny powala na kolana, stronka zrobiona w parę dni jest już w pełni działająca. Z przyjemnością zlecę Panu Krzysztofowi pozycjonowanie jej. PS serdecznie dziękuję za rady i konsultacje i wytłumaczenie wszystkiego. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję za dobrą robotę
Sprawa załatwiona szybko. polecam.
 
Zlecenie wykonane ekspresowo. Doskonały kontakt. Bardzo atrakcyjna cena i Bardzo wysoka jakość pracy. Polecam użytkownika ponieważ zna się na tym co robi :) POLECAM i Pozdrawiam
 
Cały proces tworzenia strony jak najbardziej profesjonalny komunikacja szybka, rzetelna, zadowolenie z produktu finalnego przerosło oczekiwania. Jednym słowem bardzo polecam, sam przy kolejnych produktach będę korzystał z usług.
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja. Pełen profesjonalizm. Ja jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie zachęcam do skorzystania z usług firmy nett studio.
 
Portal Oferteo.pl ( www.nettstudio.oferteo.pl/opinie.html )
Serdecznie dziękuję firmie Nett Studio za przygotowanie strategii wizerunkowej mojej firmy.
Projekt szaty graficznej przeszedł wszelkie moje oczekiwania, jest fenomenalny. Współpraca była błyskawiczna i bardzo owocna. Termin realizacji był dużo szybszy niż pierwotnie zakładany.
Z czystym sumieniem polecam Nett Studio moim znajomym.
 
Bardzo profesjonalne podejście, świetny kontakt, szybka reakcja. Firma Nett Studio jest bardzo elastyczna w zakresie obsługi klienta, można również liczyć na doradztwo. Wszystko to przy rozsądnej cenie. Usługi tej firmy są zdecydowanie godne polecenia.
Cały proces tworzenia strony jak najbardziej profesjonalny komunikacja szybka, rzetelna, zadowolenie z produktu finalnego przerosło oczekiwania. Jednym słowem bardzo polecam, sam przy kolejnych produktach będę korzystał z usług.